Čas na serveru 00:41:00

Pohádkový motiv

Id: 373501

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Adolf Born

litografie/papír, rozměr listu 56 x 69 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2174x

Vyvolávací cena:

36 100