Čas na serveru 20:27:46

Pohlednice od dědečka

Id: 291402

Pohlednice od dědečka

  •  / Pohlednice od dědečka / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, stav viz foto

zobrazeno: 5920x

Vyvolávací cena:
4 800

33 500