Čas na serveru 21:15:15

Pohlednice od dědečka

Id: 291402

Pohlednice od dědečka

  •  / Pohlednice od dědečka / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, stav viz foto

zobrazeno: 6488x

Vyvolávací cena:
4 800

33 500