Čas na serveru 01:42:25

Pohlednice od dědečka

Id: 319101

Pohlednice od dědečka

  •  / Pohlednice od dědečka / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr listu 49 x 58 cm, značeno a číslováno ve spodní části včetně datace, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2703x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 48