Čas na serveru 12:48:58

Pohlednice od dědečka

Id: 319101

Pohlednice od dědečka

  •  / Pohlednice od dědečka / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr listu 49 x 58 cm, značeno a číslováno ve spodní části včetně datace, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1972x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 48