Čas na serveru 12:14:26

Pohlednice pro babičku

Id: 291401

Pohlednice pro babičku

  •  / Pohlednice pro babičku / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 55 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, stav viz foto

zobrazeno: 3818x

Vyvolávací cena:
4 800

42 500

Příhozy: 55