Čas na serveru 21:05:29

Pohlednice z Kanady

Id: 401701

Pohlednice z Kanady

  •  / Pohlednice z Kanady / Adolf Born

litografie/papír, rozměr listu cca 48 x 60 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, odřený rám (rok 1978)

zobrazeno: 12403x

Vyvolávací cena:

32 000

Účastníci: 18