Čas na serveru 01:48:11

Pokušení poustevníka

Id: 427006

Pokušení poustevníka

  •  / Pokušení poustevníka / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 55,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno

zobrazeno: 1434x

Vyvolávací cena:

25 000