Čas na serveru 20:45:54

Pozdrav E. A. Poeovi

Id: 2110

Pozdrav E. A. Poeovi

  •  / Pozdrav E. A. Poeovi / Adolf Born

litografie/papír, č. 11/70, rozměr ve výřezu 35,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2072x

Vyvolávací cena:

15 000