Čas na serveru 15:20:31

Pozdrav Livingstonovi

Id: 224501

Pozdrav Livingstonovi

  •  / Pozdrav Livingstonovi / Adolf Born

litografie/papír, rozměr listu 62 x 51,1 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 12/70, volně loženo, nerámováno, stav viz foto

zobrazeno: 2859x

Vyvolávací cena:

29 050

Účastníci: 20

Příhozy: 56