Čas na serveru 13:34:54

Pozdrav z dovolené

Id: 18735

Pozdrav z dovolené

  •  / Pozdrav z dovolené / Adolf Born

litografie/papír, velikost listu 53,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, vlevo dole č. 19/28, volně loženo, nerámováno, původní stav, vzácně se vyskytující kus

zobrazeno: 2676x

Vyvolávací cena:

20 500