Čas na serveru 20:45:16

Přepadení

Id: 1439

Přepadení

  •  / Přepadení  / Adolf Born
  •  / Přepadení  / Adolf Born
  •  / Přepadení  / Adolf Born
  •  / Přepadení  / Adolf Born

litografie/papír, č. 25/30, rozměr ve výřezu 26,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2405x

Vyvolávací cena: