Čas na serveru 12:01:13

Přistání

Id: 85704

Přistání

  •  / Přistání / Adolf Born
  •  / Přistání / Adolf Born
  •  / Přistání / Adolf Born
  •  / Přistání / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 53,5 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 43/95, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1088x

Vyvolávací cena:

17 500