Čas na serveru 07:18:37

Průvod artistů

Id: 65402

Průvod artistů

  •  / Průvod artistů / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 45 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. listu 25/75, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3136x

Vyvolávací cena:

13 600