Čas na serveru 10:36:00

Průvod artistů

Id: 163907

Průvod artistů

  •  / Průvod artistů / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, uprostřed věnování s datací, zaskleno, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

zobrazeno: 6428x

Vyvolávací cena:

30 000

Účastníci: 20

Příhozy: 53