Čas na serveru 01:10:12

Rajská vzduchoplavba

Id: 487701

Rajská vzduchoplavba

  •  / Rajská vzduchoplavba / Adolf Born

litografie/papír, rozměr 59 x 48 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 15817x

Vyvolávací cena:

40 000

Účastníci: 21

Příhozy: 60