Čas na serveru 03:23:29

Rozhovor s papouškem

Id: 489301

Rozhovor s papouškem

  •  / Rozhovor s papouškem / Adolf Born

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 15 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 402x

Vyvolávací cena:

7 000