Čas na serveru 12:22:15

Rozhovor se Satyrem

Id: 285708

Rozhovor se Satyrem

  •  / Rozhovor se Satyrem / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 56cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6793x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 65