Čas na serveru 21:52:38

Rýmy pro kočku

Id: 265016

Rýmy pro kočku

  •  / Rýmy pro kočku / Adolf Born

kombinovaná technika/papír, návrh obálky, rozměr ve výřezu 21,5 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 3517x

Vyvolávací cena:

57 000

Účastníci: 21

Příhozy: 81