Čas na serveru 06:10:25

S kočkou

Id: 358514

S kočkou

  •  / S kočkou / Adolf Born
  •  / S kočkou / Adolf Born
  •  / S kočkou / Adolf Born
  •  / S kočkou / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 56 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, na listu drobné flíčky viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5154x

Vyvolávací cena:

29 000

Účastníci: 27

Příhozy: 64