Čas na serveru 00:38:18

S kočkou

Id: 358514

S kočkou

  •  / S kočkou / Adolf Born
  •  / S kočkou / Adolf Born
  •  / S kočkou / Adolf Born
  •  / S kočkou / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 56 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, na listu drobné flíčky viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5149x

Vyvolávací cena:

29 000

Účastníci: 27

Příhozy: 64