Čas na serveru 12:59:15

San Kersko

Id: 56501

San Kersko

  •  / San Kersko / Adolf Born
  •  / San Kersko / Adolf Born
  •  / San Kersko / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, č. 47/50, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1487x

Vyvolávací cena:

10 500