Čas na serveru 12:43:22

Sbírka kuriozit císaře Rudolfa

Id: 304210

  •  / Sbírka kuriozit císaře Rudolfa / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 39 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 51/90, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1799x

Vyvolávací cena:

32 000

Účastníci: 20