Čas na serveru 12:48:27

Sbírka kuriozit císaře Rudolfa

Id: 43502

  •  / Sbírka kuriozit císaře Rudolfa / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 50/90, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, novodobě rámováno

zobrazeno: 2724x

Vyvolávací cena:

25 400