Čas na serveru 12:42:49

Sedící dívka

Id: 92408

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Adolf Born
  •  / Sedící dívka / Adolf Born
  •  / Sedící dívka / Adolf Born
  •  / Sedící dívka / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 14/20, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1687x

Vyvolávací cena:

19 008

Příhozy: 52