Čas na serveru 08:56:33

Sen noci svatojánské

Id: 451501

Sen noci svatojánské

  •  / Sen noci svatojánské / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace ke knize Williama Shakespeara Sen noci svatojánské (Lyra Pragensis, Praha 1994)

zobrazeno: 15413x

Vyvolávací cena:

11 500