Čas na serveru 21:12:26

Setkání s J. Straussem

Id: 321701

Setkání s J. Straussem

  •  / Setkání s J. Straussem / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno a zaskleno

zobrazeno: 5035x

Vyvolávací cena:

27 000

Účastníci: 18