Čas na serveru 12:24:02

Slimáci

Id: 1218

Slimáci

  •  / Slimáci / Adolf Born
  •  / Slimáci / Adolf Born
  •  / Slimáci / Adolf Born

litografie č. 9/40, rozměr ve výřezu 45,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1757x

Vyvolávací cena:

11 500