Čas na serveru 12:11:26

Souboj

Id: 301802

Souboj

  •  / Souboj / Adolf Born
  •  / Souboj / Adolf Born
  •  / Souboj / Adolf Born
  •  / Souboj / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 56 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 4409x

Vyvolávací cena:
4 800

50 000

Účastníci: 18