Čas na serveru 12:32:32

Souboj o primabalerínu

Id: 131605

Souboj o primabalerínu

  •  / Souboj o primabalerínu / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 12/63, paspartoávno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1222x

Vyvolávací cena:

13 000