Čas na serveru 12:12:38

Spor o Kolombínu

Id: 683

Spor o Kolombínu

  •  / Spor o Kolombínu / Adolf Born

barevná litografie, rozměr 43 x 33 cm, signováno vpravo dole tužkou, č. 60/100, rámováno

zobrazeno: 2791x

Vyvolávací cena:

9 000