Čas na serveru 07:02:12

Strážci Fjordů

Id: 223806

Strážci Fjordů

  •  / Strážci Fjordů / Adolf Born

litografie/papír, rozměr tisku cca 49 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, papír v ploše poškozen hnědými skvrnkami, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2303x

Vyvolávací cena:

21 100

Příhozy: 52