Čas na serveru 03:41:35

Strýc Alfons

Id: 477202

Strýc Alfons

  •  / Strýc Alfons / Adolf Born
  •  / Strýc Alfons / Adolf Born
  •  / Strýc Alfons / Adolf Born

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 751x

Vyvolávací cena:
12 000

28 000