Čas na serveru 22:07:04

Terče

Id: 220601

Terče

  •  / Terče / Adolf Born
  •  / Terče / Adolf Born

společná litografie čtyř autorů: A. Borna, K. Lhotáka, K. Tomana a J. Boudy, autorský tisk, datováno 2015, signováno, č. listu 6/75, velikost listu 66,5 x 51,5 cm, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2939x

Vyvolávací cena:

15 000