Čas na serveru 11:34:15

Terče

Id: 67301

Terče

  •  / Terče / Adolf Born
  •  / Terče / Adolf Born

společná litografie čtyř autorů: A. Borna, K. Lhotáka, K. Tomana a J. Boudy, autorský tisk, datováno 2015, signováno, č. listu 6/75, velikost listu 66,5 x 51,5 cm, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1293x

Vyvolávací cena:

14 500