Čas na serveru 16:32:20

Tramp

Id: 434801

Tramp

  •  / Tramp / Adolf Born
  •  / Tramp / Adolf Born
  •  / Tramp / Adolf Born

tuš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 574x

Vyvolávací cena:

10 500