Čas na serveru 06:27:21

Trapná situace

Id: 406801

Trapná situace

  •  / Trapná situace / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 34,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6630x

Vyvolávací cena:

25 500