Čas na serveru 09:29:26

Trapná situace

Id: 406801

Trapná situace

  •  / Trapná situace / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 34,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1417x

Vyvolávací cena:

18 600

2023,02-1,27,20,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu