Čas na serveru 12:47:25

Tři přátelé

Id: 193641

Tři přátelé

  •  / Tři přátelé / Adolf Born
  •  / Tři přátelé / Adolf Born
  •  / Tři přátelé / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 816x

Vyvolávací cena:
1 800

13 000