Čas na serveru 04:38:44

Triumfální příjezd Baccha

Id: 475101

Triumfální příjezd Baccha

  •  / Triumfální příjezd Baccha / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 50,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 950x

Vyvolávací cena:

23 000