Čas na serveru 17:16:24

Trosečníci

Id: 85706

Trosečníci

  •  / Trosečníci / Adolf Born
  •  / Trosečníci / Adolf Born
  •  / Trosečníci / Adolf Born
  •  / Trosečníci / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 55 x 43 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 71/85, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2024x

Vyvolávací cena:

22 000