Čas na serveru 12:10:50

Trubadůr

Id: 183006

Trubadůr

  •  / Trubadůr / Adolf Born
  •  / Trubadůr / Adolf Born
  •  / Trubadůr / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 25 cm, signováno, číslováno, datováno a věnování ve spodní části, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

zobrazeno: 1112x

Vyvolávací cena:

21 000