Čas na serveru 11:46:16

Trubec a ryba

Id: 90028

Trubec a ryba

  •  / Trubec a ryba / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 49 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 11/90, list na okrajích lehce pomačkán, volně loženo, nerámováno, původní stav, PO

zobrazeno: 1349x

Vyvolávací cena:

9 800