Čas na serveru 05:26:40

Turecký důstojník unáší moravskou dívku

Id: 462402

  •  / Turecký důstojník unáší moravskou dívku / Adolf Born

litografie/papír, rozměr listu 69 x 56,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo, vznik 1997

zobrazeno: 1197x

Vyvolávací cena:

26 000