Čas na serveru 02:13:03

Rušný den v Grand bazaru

Id: 71402

Rušný den v Grand bazaru

  •  / Rušný den v Grand bazaru / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 61 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 19/83, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3863x

Vyvolávací cena:

28 000