Čas na serveru 12:24:37

Rušný den v Grand bazaru

Id: 71402

Rušný den v Grand bazaru

  •  / Rušný den v Grand bazaru / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 61 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 19/83, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3274x

Vyvolávací cena:

28 000