Čas na serveru 20:26:58

U studny

Id: 51202

U studny

  •  / U studny / Adolf Born
  •  / U studny / Adolf Born
  •  / U studny / Adolf Born

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, paspartováno, zaskleno, zbytky lepidla v malbě

zobrazeno: 3770x

Vyvolávací cena:
11 000

48 600

Příhozy: 49