Čas na serveru 21:01:05

Útěk

Id: 223208

Útěk

  •  / Útěk / Adolf Born
  •  / Útěk / Adolf Born
  •  / Útěk / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr tisku 49 x 38 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, autorský tisk, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 5103x

Vyvolávací cena:

26 000

Účastníci: 19

Příhozy: 52