Čas na serveru 13:55:44

Utržené sluchátko

Id: 109401

Utržené sluchátko

  •  / Utržené sluchátko / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, signováno uprostřed dole Born, vlevo dole Macourek, vpravo dole Doubrava, datováno 1988, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3580x

Vyvolávací cena:

53 000

Příhozy: 68