Čas na serveru 11:36:24

V Africe

Id: 1591

V Africe

  •  / V Africe / Adolf Born
  •  / V Africe / Adolf Born
  •  / V Africe / Adolf Born
  •  / V Africe / Adolf Born

litografie/papír, č. 77/95, rozměr ve výřezu 52,5 x 68,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3077x

Vyvolávací cena:

11 000