Čas na serveru 11:51:21

Vánoční motiv

Id: 120601

Vánoční motiv

  •  / Vánoční motiv / Adolf Born

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, věnování, paspartováno, zaskleno, původní stav, původní majitel získal darem od autora

zobrazeno: 2652x

Vyvolávací cena:
10 000

54 000

Příhozy: 55