Čas na serveru 01:40:34

Vasco da Gama

Id: 450301

Vasco da Gama

  •  / Vasco da Gama / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 18289x

Vyvolávací cena:

32 000

Účastníci: 24

Příhozy: 54