Čas na serveru 04:18:00

Vasco da Gama

Id: 450301

Vasco da Gama

  •  / Vasco da Gama / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 18307x

Vyvolávací cena:

32 000

Účastníci: 24

Příhozy: 54