Čas na serveru 11:55:04

Večer s benátskou kurtizánou

Id: 244613

Večer s benátskou kurtizánou

  •  / Večer s benátskou kurtizánou / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole 48/55, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 4594x

Vyvolávací cena:

22 055

Příhozy: 49