Čas na serveru 01:07:41

Večer ve varieté

Id: 422801

Večer ve varieté

  •  / Večer ve varieté / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 25 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1288x

Vyvolávací cena:

19 500