Čas na serveru 17:42:01

Večery na Loire

Id: 85703

Večery na Loire

  •  / Večery na Loire / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 83/95, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1898x

Vyvolávací cena:

19 000